פרטיות ואבטחה

איך אנחנו דואגים לשמור על הפרטיות והאבטחה באטרף?

השמירה על הפרטיות שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אטרף החדש נבנה תוך שימת לב עליונה לפרטיות ואבטחת מידע, ועם אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר בשוק כדי להבטיח שהמידע האישי שלך יישמר באופן מאובטח. בעזרת החברות הטובות ביותר לאבטחת מידע, בנינו פלטפורמה הכוללת תקשורת מוצפנת, התחברות מאובטחת והגנת סייבר משמעותית. כדי לשמור על הבטיחות שלך באפליקציה אנחנו עובדים על פי הפרוטוקולים המחמירים ביותר בתחום אבטחת המידע, הפרטיות והסייבר.

אחסון המידע בצורה מאובטחת

השרתים שלנו מאובטחים עם כלי ההגנה המתקדמים ביותר בשוק: חומות אש (Firewall), ענני הגנה אפליקטיביים ותשתיתיים וכלי EDR שפועלים בזמן אמת ומסייעים בזיהוי בעיות אבטחה וניסיונות תקיפה.

בדיקות אבטחה תקופתיות

אנחנו מקיימים בדיקות אבטחה שגרתיות ותקופתיות של מערכות האפליקציה, שרתי האירוח ומעטפות ההגנה החיצוניות. בדיקות אלו מתבצעות על ידי חברות אבטחה חיצוניות המתמחות בתחום הסייבר.

התחברות מאובטחת

ההתחברות לאפליקציה נעשית בצורה מאובטחת באמצעות מספר הטלפון בלבד, במטרה למנוע שימוש בלתי מורשה בחשבון שלך. ההתחברות לאטרף מתבצעת באמצעות סיסמה חד פעמית שנשלחת לטלפון בכל כניסה חדשה, ומוגנת ע״י טוקן מוצפן שמתרענן במרווחי זמן קבועים.

נעילת האפליקציה על ידי זיהוי ביומטרי להגברת האבטחה האישית

באטרף החדש ניתן להוסיף שימוש בטכנולוגיית זיהוי ביומטרי הפעילה אצלך במכשיר הטלפון – זיהוי פנים או טביעת אצבע בכל כניסה לאפליקציה, במטרה לאבטח את החשבון האישי שלך ולמנוע גישה לאנשים אחרים.

פרטיות השיחות בצ'אטים

כל השיחות בצ'אטים הפרטיים שלך והתוכן שבהם מאוחסנים במכשיר האישי שלך בלבד, על מנת שרק לך תהיה גישה אליהן. אנחנו מציעים את האפשרות לגבות את השיחות הפרטיות ב-Google Drive האישי שלך כדי שתהיה לך גישה אליהן גם ממכשיר חדש.

הקפאת פרופיל

הקפאת הפרופיל תאפשר לך להעלים אותו מתצוגות הגולשים ומתוצאות החיפוש באפליקציה, עד אשר תחליט להחזיר אותו לפעילות.

מחיקת הפרופיל

מחיקת הפרופיל תאפשר לך למחוק את הפרופיל שלך לחלוטין מהאפליקציה. לאחר מחיקת הפרופיל ימחקו כל התכנים שלו משרתי האפליקציה ולא ניתן יהיה לשחזרו.

הצפנת מידע ותקשורת מאובטחת

כל המידע האישי והרגיש של המשתמשים באטרף עובר הצפנות בתקנים המחמירים ביותר. מידע אישי כמו מספר הטלפון וכתובת האימייל שלך נשמרים באופן מוצפן ומאובטח בשרתים שלנו.