English
אטרף
/
מסיבות
/
כרטיסים
המכירה המוקדמת לאירוע זה הסתיימה
דובים
הנחות
כניסה חופשית
בעיקר גייז
חדש!
פתיחה
הפתעות
מכירה מוקדמת באתר
BEEF
BEARTA - סופ"ש דובים
5-7 באוקטובר 2017
מועדונים שונים
תל אביב
קישור לאירוע
קוד ההטמעה לאתר חיצוני
כרטיסים
המכירה המוקדמת לאירוע זה הסתיימה

BEARTA 2017: פסטיבל הדובים הראשון בארץ יתקיים בין 5-7/10 ברחבי תל אביב ויכלול מסיבות ואירועים חברתיים.


  יום חמישי 5/10/17  

MEET, GREET & EAT
מסעדת קוקיצה, בן יהודה 20
19:00
ארוחת הערב החגיגית לרגל פתיחת סופ"ש BEARTA בישראל. מסעדת האוכל הביתי של הקהילה הגאה, קוקיצה, שתמיד דואגת לחמם את הלב באוכל שמעלה זכרונות של בית, תעוצב ברוח חג הסוכות, באווירה דובית, ובליווי מוזיקה נעימה לאוזן. האוכל והשתייה יוגשו באופן חופשי. במקום תהיה הזדמנות לקהל לפגוש לראשונה את המתחרים והשופטים בתחרות מיסטר-בר הישראלית לשיחה על בטן מלאה ומשקה קל ביד. כניסה: 100 ש"ח. הרווח מהאירוע ייתרם לחוש"ן, מכיוון שלקהילת הדובים חשוב להחזיר ולתרום למען הארגונים הפועלים בקרב הקהילה הלהט"בית. רכישת כרטיס לארוחת הערב תעשה מראש על מנת להבטיח מקום.

CHASER ON THE BAR
בר יהושוע, בן יהודה 22
21:00
הרמת כוסית חגיגית לרגל פתיחת סופ"ש BEARTA בישראל, לחובבי תרבות הפאבים והבארים. הבר השכונתי יהושוע, אשר מארח כדרך קבע את ערב היורופאלש במוצאי שבתות, מזמין אתכם להרמת כוסית אצלו בסוכה יחד עם כל באי הפסטיבל ולצלילי מוזיקה ישראלית. במשך הערב תוכלו להכיר את המתחרים בתחרות מיסטר-בר הישראלי, ואפילו את השופטים, ולהנות מאווירה חגיגית ומזמינה, וגם מ-HAPPY HOUR על הבר. תתכוננו להרבה צ'ייסרים (מכל הסוגים שאנחנו אוהבים). כניסה: חופשית.

UNIBEAR
מועדון גגרין, דרך סלמה 46
חצות
מסיבת הדובים התל אביבית, UNIBEAR, מרימה את דגל גאוות הדובים הישראלית הראשונה אל-על בהפקה חגיגית ומיוחדת, מלאה בהפתעות, ויורה באופן פורמאלי את יריית הפתיחה של תחרות מיסטר-בר. לאורך המסיבה יוצגו על הבמה המתחרים, ואף יצטרכו להוכיח כישורים ויכולות מול קהל. הקהל יוכל לבחור במתמודד האהוב עליו ולהשפיע. צוות השופטים ילוו את המתחרים לאורך כל הערב ויעניקו ניקוד למתחרים. תתכוננו להופעות, הפתעות, והרבה דובים וצ'יייסרים מסביב לבר, ברחבת הריקודים ועל הבמה. כניסה: 60ש"ח (ומעניקה לאורח פתק הצבעה).


  יום שישי 6/10/17  

BEAR GARDEN
מדשאת גן מאיר
10:00
החל משעה 10:00 ועד סוף הפעילות, נתאגד באופן עצמאי, לפיקניק דובים קהילתי, בליווי מוזיקת רקע נעימה, למפגש חברתי קליל בו יחולקו מחצלות לבאים, האחרונים יתבקשו רק לדאוג לעצמם לאוכל ושתייה למשך הפיקניק. יצירת מרבד מחצלות של דובים תעניק אחדות ותקשורת בין אישית, ותיצור הרגשת גאווה, שייכות ומשפחתיות בו זמנית. כניסה: חופשית.

BEAR UP!
המרכז הגאה, גן מאיר
12:00
שיח חברתי בנושא גאוות גוף וניראות דובית בקהילה. השיח הינו פתוח לקהל, ומונחה ע"י פעיל בתחום, המארח דמויות מפתח בנושא גאווה בכלל, דימוי גוף, סוציולוגיה תרבות צרכנית, ותרבות דובית. השיח ילווה בתכנית אמנותית קצרה. כניסה: חופשית.

BEAR NECESSITIES
מדשאת גן מאיר
14:00
הפעלה גופנית קלילה לכל המשתתפים (כולל המשפחות והילדים) באיזור המתחם בגינת מאיר, בשביל ההומור, בשביל הבריאות בשביל ללכד את העדר (על משפחותיו), ובעיקר בשביל הכיף. את ההפעלה ינחה מאמן מרשת מכוני הכושר SPACE, אשר תורמים את חיבוקם למען דובים בריאים ומאושרים במשך כל ימות השנה. כניסה: חופשית.

BEAR IT!
מועדון הדופלקס
חצות
מסיבת ה-BEEF המרכזית של סופ"ש גאוות הדובים תהיה כולה סביב הנושא, ותארח פרפורמים ורקדנים דובים מחו"ל יחד עם דיג'יי אמריקאי בעל שם עולמי במסיבות הדובים. בין שאר ההופעות וההפתעות, יעלו המתמודדים ויפגינו את הבטחון שלהם על במות המסיבה. תתכוננו להפקה גדולה, גברית, שעירה וסקסית עד השעות המאוחרות! הכניסה לגברים בלבד. המקום מכיל איזורי משחקים וחדר חושך. כניסה: 100-120 ש"ח.
לרכישת כרטיסים לחצו כאן.


  שבת 7/10/17  

HILL.TON.BEACH
חוף הילטון
12:00
הדובים כובשים את חוף הילטון ועורכים מפגש חברתי גם בחוף הים המפורסם של תל אביב. פשוט, חברותי, מראה נוכחות, כיפי ולא מתיפיף. כניסה: חופשית.

MISTA BEAR
מועדון הדופלקס
21:00
מסיבת הנעילה המלכותית של אירועי ה-BEARTA מתארחת על גג מועדון הדופלקס, להכתרת מיסטר-בר הישראלי הראשון. הקהל והשופטים יצביעו וישפיעו בפעם האחרונה לפני ספירת הקולות. התחרות שמשתלבת במסיבת הגג תלווה בהפתעות ומתנות מזכרת לבאים מלבד מוזיקה שמחה והרגשת שייכות. כניסה: 60-80 ש"ח (ומעניקה לאורח פתק הצבעה).
לרכישת כרטיסים לחצו כאן.


כרטיסים
המכירה המוקדמת לאירוע זה הסתיימה
דובים
הנחות
כניסה חופשית
בעיקר גייז
חדש!
פתיחה
הפתעות
מכירה מוקדמת באתר
מיקום
הזמנה
website created by
CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאטרף [2017]