English
אטרף
/
מסיבות
/
מגיל 21 ומעלה
הנחות
מסיבה מעורבת
אורח מיוחד
בעיקר סטרייטים
עד מאוחר
Lesbian Friendly
ראש השנה
חמישי בבלוק
Block Festival ראש השנה
21/9 - 23/9
הבלוק
סלמה 157, תל אביב
פתיחה
חצות
קישור לאירוע
קוד ההטמעה לאתר חיצוני

בראש השנה מועדון הבלוק מרים את פסטיבל הבלוק הראשון בשלושה ימים של קלאבינג ללא הפסקה.

על העמדה ינגנו תקליטני העל ריצ'י הוטין, בן קלוק, דיקסון ורשימה ארוכה של די ג'ייז בילאומיים מובילים וגיבורי מחתרת מקומיים. 
למתחם המועדון תתווסף חצר אורבנית גדולה ומפנקת עם פינות ישיבה, ברים, דוכני אוכל, חדרים סודיים ועוד. וברחבות - תותחי עשן, לייזרים ומיצגי וידאו מאפינג עתידניים של אחד מאמני הוידאו המובילים בעולם בהופעת בכורה בישראל.
צפו לעיוותים במרקם הגאומטרי של המרחב והזמן, למוזיקה המעודכנת ביותר שתוכלו לשמוע כרגע ביקום המוכר ולמעט מאוד שינה.

ליין הטכנו של מועדון הבלוק הפך לשם דבר בעולם הטכנו המקומי ובינלאומי במסיבות עם מערכת סאונד באיכות יוצאת דופן וקהל מכל המינים והסוגים, כשהדגש הוא על חווית קלאב בלתי מתפשרת תוך שמירה על איכות סאונד הכי טובה שאפשר. בשל כך השימוש בטלפונים סלולריים אסור בכל רחבי המועדון כמו גם העישון ברחבה המרכזית. 

Block:
🌛 * Thursday Night *
Tal Cohen 23:00 - 02:30
Priku aka Atipic Live 02:30 - 03:30
Nastia 03:30 - 06:00
Ben Klock 06:00 - 11:00

* Friday Daytime *
Yogg 11:00 - 14:30
Lawrence 14:30 - 17:30
Dixon 17:30 - 22:30

🌛 * Friday Night *
Partok 22:30 - 03:30
Byetone 03:30 - 04:30
Richie Hawtin 04:30 - 08:30
Dino Sabatini Live 08:30 - 10:00

* Saturday Afterparty *
Luigi Tozzi 10:00 - 13:30
Sebastian Mullaert 13:30 - 16:00
Robag Wruhme 16:00 - 19:00
Adi Shabat 19:00 - 22:00
Pharaoh 22:00 - End

Squat:
🌛 * Thursday Night *
Anna Haleta 23:00 - 02:00
Nick Hoppner - 02:00 - 05:00
Dyed Soundorom 05:00 - 08:00
SIT Live 08:00 - 10:00

* Friday Daytime *
Praslea 10:00 - 14:00
Roi Perez 14:00 - 17:00
Bella Sarris 17:00 - 20:00
Djebali 20:00 - 23:00

🌛 * Friday Night *
Alexandra 23:00 - 02:00
Sublee 02:00 - 05:00
Melodie 05:00 - 08:00
Niran Mantin b2b Adar Cohen 08:00 - 11:00

* Saturday Afterparty *
Cezar 11:00 - 15:00
Dubtil 15:00 - 19:00
Mihigh 19:00 - 23:00
Tal Cohen 23:00 - End

Lounge:
🌛 * Thursday Night *
Apfelberg 23:00 - 02:30
Re-Arbeiten Live 02:30 - 05:00
Idit Frenkel 05:00 - 08:00
Moshe Abutbul 08:00 - 11:00
 

* Friday Daytime *
DOT 11:00 - 14:00
Jonas Hassan 14:00 - 17:00
Evgeny 17:00 - 20:00
Asael Weiss 20:00 - 23:00

🌛 * Friday Night *
Tor Goffer 23:00 - 02:00
Anna Haleta (Electro Set) 02:00 - 05:00
Partok (Electro Set) 05:00 - 08:00
David Elimelech 08:00 - 10:00
 
* Saturday Afterparty *
Dasco 10:00 - 12:00
Yogo 12:00 - 15:00
Ofri Goffer 15:00 - 18:00
Amichay Matyas 18:00 - 21:00
Dor Zipori 21:00 - 23:00
Natti 23:00 - End

Urban Garden - Lineup TBA

מידע ופרטים נוספים ניתן למצוא בעמוד הבלוק בפייסבוק

מגיל 21 ומעלה
הנחות
מסיבה מעורבת
אורח מיוחד
בעיקר סטרייטים
עד מאוחר
Lesbian Friendly
ראש השנה
אודיו
וידאו
מיקום
הזמנה
website created by
CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאטרף [2017]