עברית
Atraf
/
Parties
/
Open Air
Till Late
Shuttles
Pag
ENOUGH! PAG @ BALFUR
Saturday
01.08.20
Prinimister's House
Smolenskin Street 9, Jerusalem
Doors open
7:30 pm
Event link
External Embed code

פאג, אלפאבית ופיי, הבעלבתים והלם תרבות מציגים - ההשתלטות על בלפור.

אנחנו הקהילה הקווירית שנמצאות.ים בחזית המאבק במשך עשורים ונשכבות.ים על הגדר פעם אחר פעם עבור הקהילה שלנו קוראות.ים היום לכולנו להצטרף למען אחת המטרות הנעלות ביותר שהמציאות הנוכחית הביאה עימה.

פאג רוצה להודות לאחותנו המופרעת קוק שוק שהרימה את הכפפה ולהגיד שאנחנו כאן כדי לקרוא לכל הקולגות שלנו לקחת גם חלק פעיל במאבק הזה של כולנו למען עתיד טוב יותר. למען עתיד שיאפשר את מימוש הזכויות שנלחמו עבורן כל כך קשה, למען עתיד שיאפשר את הזכויות שעדיין לא הצלחנו להשיג, ומי כמונו יודעות.ים איזו דרך ארוכה עדיין קיימת. אנחנו מאמינות ומאמינים בלב שלם שבעזרת התמיכה של אחיותנו מעולם הלילה והתרבות נצליח להביא ולהשמיע חזק מאי פעם את קול הקהילה שלנו שמראה לא פעם את הכח הגדול והמרשים באחדות שלנו אל מול העוולות המצריכות תיקון.

המחאה היא התגלמות הטוב במדינה היפה שלנו, היא אסופה של אנשים יפים שנלחמים על הבית. נחלמים על נורמליות. נלחמים על האופי הדמוקרטי של ארצנו.

פאג עומדת כתף מול כתף עם הגיבורים שפוקדים את מוקדי המחאה בארץ כולה ואומרת - נמאס לנו. נמאס לנו שמסיתים נגדנו, שמפלגים אותנו ושלא רואים אותנו ממטר.

אנחנו לא נפסיק עד שנקבל מציאות הוגנת יותר שבה המנהיגים שלנו יגרמו לנו להרגיש שהם משרתים ונלחמים עברנו. לא נפסיק עד שיתנו פה דין על האלימות המשטרתית ההולכת וגוברת. לא נפסיק עד שנשיג צדק לאיאד ולרבים כמותו שמערכת הצדק שלנו לא נלחמת עבורם. לא נפסיק עד שיעזרו לנו לחיות בכבוד שמגיע לנו.

המושכות בידיים שלנו. אנחנו כותבות.ים בזה הרגע את הסיפור שלנו, סיפור של צדק, אחווה ושיוויון. ושלרגע לא תתבלבלו, לסיפור הזה חייב להיות סוף טוב. אנחנו ננווט את העתיד שלנו למקום טוב יותר! בואו לתמוך, לרקוד, לשמוח וגם לכעוס.

אנחנו פה כדי להגיע שבוע אחר שבוע, כמה זמן שרק ידרש להפוך את המחאה הזאת לפסטיבל הכי צבעוני שיש. אנחנו נביא אנשים, פרפורמרים, דיגיים, מוזיקאים, מייצגים וכל מה שיהפוך את המחאה הזאת למקום של תרבות שכל כך חסרה לנו בימים האלו. אנחנו גם קוראות.ים לכן.ם להביא רעיונות וליישם בשטח, זאת הבמה המושלמת לכל צורת ביטוי שהיא! אנחנו פה כדי לעזור בכל מה שידרש! תפנו אלינו!

מידע על הסעות מאורגנות יעלה בהמשך בעמוד האירוע בפייסבוק.


Open Air
Till Late
Shuttles
Flyer
website created by
CYBERSERVE
All rights reserved to Atraf [2017]